МИ УСПІШНО РЕАЛІЗУВАЛИ 200+ ПРОЕКТІВ
З 2013 року ми побудували об'єкти у більш ніж 50 районах країни та задовольнили потреби підприємців з аграрного сектору, промисловості, портової та авіа індустрій.

КОРІВНИКИ / СВИНАРНИКИ
Рішення складного завдання - забезпечення комфортних умов для великої рогатої худоби.
Основою конструкції є сталевий каркас з антикорозійним покриттям. Покрівля та обшивка боків, виконується з профнастилу високої якості з підвищеним захистом від агресивного середовища.
Типи корівників:
- теплий виконується з сендвіч-панелей
- холодний з профнастилу.
Корівники прив'язного або безприв'язного утримання, з установкою штор, вікон або відкритого типу.
Вентиляція та природне освітлення:
світлоаераційний коньок - призначений для створення природної витяжної вентиляції в тваринницьких приміщеннях. Застосовується монолітний полікарбонат який пропускає сонячне світло і сприяє природному освітленню приміщень. Монтується коньок по центру молочної ферми, забезпечуючи рівномірну вентиляцію і розподіл денного освітлення.

строительство склада цена, строительство холодного склада, холодный склад украина, строительство склада проект,
каркас металлический, замена кровли, коровник, склад зерно, склады под зерно, построить склад под зерно, gcs.com.ua, www.agroone.info, orion-sk.com.ua, latifundist.com, agro-snab.com.ua, selo.pl.ua, kmzindustries.ua/ua, fermer24.com.ua, boez.com.ua, claasukraine.com.ua, agrarnik.com, www.deere.ua/uk/index.html, cinc-bud.com.ua, poletehnika.com.ua, ccc.od.ua, planetars.com.ua, www.zerno-ua.com, angar.ua, www.agroperspectiva.com, kurkul.com, oskarmetal.com, a7d.com.ua, lgseeds.com.ua, agrokraina.com.ua, elevatorist.com