Будівництво овочесховищ та фруктосховищ - ТОВ "Каркас Груп"
Назад

Овочесховища

+38(097) 226-00-00 Розрахувати проєкт

Будівельна компанія ТОВ «Каркас Груп» виконує проєктування, виготовлення та будівництво овочесховищ будь-якої складності з урахуванням побажань та потреб замовника. Гарантуємо незмінно високу якість зведених конструкцій, безпеку, екологічність, міцність та довговічність.

У нас ви завжди можете замовити та купити за найдоступнішою ціною в Україні овоче або фруктосховище під ключ. Досвідчені фахівці врахують усі фактори, починаючи від місця будівництва та монтажу та закінчуючи кліматичними умовами визначеного населеного пунтку.

 

Технологічні особливості для будівництва

Будівництво овочесховищ – досить специфічний процес, під час якого необхідно враховувати безліч нюансів. Серед них:

Безпечне зберігання картоплі та цибулі, а також різних видів фруктів та овочів – завдання для справжніх фахівців, з яким наша компанія завжди чудово справляється.

Як постачальник будівель сільськогосподарського призначення, ми проєктуємо, виробляємо та монтуємо збірні сталеві складські зали з холоднокатаної сталі відповідно до ваших потреб.

Будівництво овочесховищ від нашої компанії – це рішення, адаптовані до конкретних потреб замовника, а також типу продукції. Наші приміщення для зберігання дозволяють зберігати овочі та фрукти насипом, у мішках та контейнерах або на європіддонах.

 

Температурний режим

Будівельна компанія ТОВ «Каркас Груп» спеціалізується на проєктуванні та будівництві складських приміщень для зберігання овочів та фруктів різних типів.

Не секрет, що ця продукція вимагає особливих умов для збереження. Її необхідно зберігати довго і в різні пори року, тому важливо забезпечити, перш за все, правильний температурний режим. Різні овочі та фрукти вимагають особливих умов, хоча більшу частину сільськогосподарської продукції фахівці радять зберігати за температури від 0° до +8°С.

Якщо ви плануєте будівництво овочесховищ, враховуйте, що морозостійка продукція (буряк, морква, цибуля) повинна зберігатися при температурі від 0° до +2°С, а для зберігання картоплі без втрати органолептичних показників буде потрібна мінімальна температура +2°С.

Ви можете бути впевнені, що ми збудуємо склад, який можна буде розширити, що дасть вам гарантії стабільного та безперервного розвитку в майбутньому. Інвестиції у сховища фруктів та овочів, які дозволять зберігати продукти за правильної температури і, таким чином, продовжити термін їх зберігання, можуть мати позитивний вплив на фінансові результати та сталий розвиток країни.

 

Вентиляція

Будівництво овочесховищ неможливе без проєктування та реалізації ефективної системи вентиляції. Безумовно, підтримання необхідного температурного режиму та вологості вкрай важливо, але багато хто забуває про необхідність постійної циркуляції повітря для забезпечення необхідного рівня кисню.

Будівництво фруктосховищ та овочесховищ має вестися з урахуванням того факту, що продукція такого типу постійно випаровуватиме вологу. Це супроводжується виділенням тепла та вуглекислого газу, що, у свою чергу, сприяє та посилює процеси гниття.

Професійно спроєктована та реалізована система вентиляції овочесховища виконує кілька функцій. Серед них, наприклад:

Крім того, облаштування систем вентиляції в овоче та фруктосховищах мінімізує ризик виникнення та поширення захворювань.

 

Нюанси при створенні овочесховища

Будівництво овочевого складу під ключ – серйозне завдання, що вимагає ретельного підходу з боку підрядника. Нюанси на які слід звернути увагу:

  1. Місце розміщення. Вибір місця для майбутнього овочевого складу має ключове значення. Оптимальним рішенням було б починати будівництво поблизу місця збору врожаю, де овочі спочатку будуть охолоджуватись до необхідної температури перед тим, як перемістяться в сховище для подальшої реалізації.Якщо головним пріоритетом господарства є доставка овочів на власних транспортних засобах то найкращим варіантом буде організація будівництва овочесховища прямо на території підприємства.
  1. Проєктування. Цей етап критично важливий, оскільки потрібно визначити терміни будівництва і розробити проект складу, який відповідає всім стандартам зберігання. При умові стислих термінів будівництва, розумно звернути увагу на металеві каркасні споруди, додатково обшиті сендвіч-панелями. Вони забезпечують збереження температури і вологи.
  1. Обладнання. Для підтримки оптимального мікроклімату всередині овочевого складу використовується спеціалізоване холодильне обладнання. Різні види культур вимагають різних рівнів вологості та температури, щоб зберегти всі корисні властивості. Залежно від вимог агрономів, фахівці можуть встановлювати повноцінні холодильні камери або системи з функцією теплообміну.
  1. Підведення комунікацій. Для збереження зібраного врожаю необхідно також передбачити комунікації. Для складів потрібні підведення електрики, обігрів у холодну пору року та охолодження в літню пору року. Також необхідно встановити системи вентиляції, оскільки циркуляція повітряних потоків сприяє продовженню термінів зберігання врожаю.

 

Овоче та фруктосховища під ключ – переваги наших проєктів

Замовляючи будівництво сховищ для овочів та фруктів у нашій компанії, ви можете розраховувати на такі переваги готових конструкцій, як:

Крім того, за потреби ви можете модифікувати наявне приміщення.

 

Де замовити будівництво овочесховищ та складів для фруктів

Наша компанія надає комплексні послуги, тому клієнти можуть бути впевнені, що будівництво овоче та фруктосховищ завжди буде виконане професійно та на найвищому рівні. На першому етапі реалізації ми надаємо концептуальний проєкт приміщення для зберігання фруктів та овочів, а також вартість реалізації.

Це дає можливість ще раз перевірити плани, очікування та можливості потенційних покупців та остаточно ухвалити ними рішення, запропоновані ТОВ «Каркас Груп». Завдяки тому, що ми маємо великий досвід у нашій галузі, ми можемо запропонувати інноваційні рішення, які позитивно впливають на проєкти, які ми реалізуємо.

З нашою допомогою ви оптимізуєте всі процеси зберігання продукції та мінімізації втрат через її псування, а саме сховище приноситиме великий прибуток.

Вартість сховища, починаючи від проєктування та закінчуючи зведенням об’єкта під ключ, визначається індивідуально. Багато в чому це залежить від конструкції складу, технічних рішень та додаткового обладнання для задоволення потреб клієнта.

НАВІЩО МАЛЮВАТИ В УЯВІ,
КОЛИ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ

Ангари для зерна

Склади промислові

Ангари для зерна Склади промислові