Будівництво ангарів для літаків - - ТОВ "Каркас Груп"
Назад

Ангари для літаків

+38(097) 226-00-00 Розрахувати проєкт

Будівельна компанія ТОВ «Каркас Груп» виконує професійне проєктування, будівництво та здачу під ключ ангарів для літаків та ангарів для гелікоптерів будь-яких типів та модифікацій. Виконуємо роботи будь-якої складності оперативно та якісно з урахуванням побажань та запитів замовника.

Ангар для літаків
Місцезнаходження не розголошується

Ангар для літаків

Місцезнаходження не розголошується

Площа забудови

1152 м²

Ширина

48 м

Довжина

24 м

Висота

6 м

Ухил скату

4 °

Бетонна підлога

Переглянути об'єкт

Функції ангарів

Ангари для літаків грають безліч ключових ролей у безперебійній роботі авіації. У багатьох випадках їхні завдання покращують військову та цивільну логістику. Щоб забезпечити ефективність та безпеку, ангар має бути спроєктований з особливою увагою та професіоналізмом.

Для чого вам потрібно придбати ангар для літака? Ключова мета, для якої призначені ангари – створення місця для зберігання та обслуговування не лише літаків, а й:

Простір у середині ангарів також використовують у службових цілях. Захищене місце дозволяє безпечно та зручно виконувати будь-які ремонтні та охоронні роботи. Купити ангар для вертольота чи літака необхідно також і для складської авіаційної логістики.

Ангари для літаків можуть бути місцями зберігання авіатехніки як на постійній, так і на тимчасовій основі.

Завдяки міцній конструкції та сталевому каркасу вони максимально стійкі до будь-яких погодних умов, а можливість внесення змін до конструкції ангарів під індивідуальні потреби часто потрібні у військових цілях.

 

Вимоги до спорудження

Ангар для літаків має бути правильно спроєктований з урахуванням інтересів замовника та особливостей авіаційної техніки.

Подібні будівлі обладнуються спеціально підготовленими вікнами для освітлення, воротами та дверима для техніки, що обслуговує літак.

Головна вимога: правильно підготовлений ангар для літака під ключ має бути одночасно функціональним та безпечним.
Для цього необхідно використовувати матеріали виключно найвищої якості, що відповідають усім стандартам. Завдяки цьому можна створити комфортний простір для безпечної та ефективної роботи. Особливу увагу слід приділити такому елементу, як міцна бетонна підлога, здатна витримати максимальні навантаження.

 

Що впливає на вартість авіаційного металевого ангару

Скільки коштує авіаційний ангар? У проєкті будівництва авіаційного металевого ангару обов’язково має бути зазначена інформація про матеріали, з яких має бути виготовлена подібна споруда. Саме тип, кількість та якість матеріалів мають ключове значення щодо фінальної вартості проекту.

Залежно від бюджету та очікувань замовників, є можливість вибору чорного металу, профнастилу та сендвіч панелей. Також на вартість проєктування та будівництва можуть впливати такі фактори, як:

 

Етапи будівництва

Перед тим, як замовити ангар, слід пам’ятати, що проєктування та будівництво подібної споруди – це багатоетапне та відповідальне завдання, яке слід довірити професіоналам, які мають багаторічний досвід у цій сфері.

Підготовка індивідуального проєкту – перше завдання, за яким повинні слідують фундаментні та земляні роботи, виготовлення металоконструкцій (несучих), монтаж та обшивання конструкції, монтаж та шліфування бетонного покриття.

Усі необхідні коригування можна зробити ще на етапі проєктування. Правильно підготовлений ангар для літаків повинен виконувати не лише функції, пов’язані з експлуатацією та зберіганням авіатехніки, але й мати достатньо місця для спеціальних машин, засобів доставки та різних видів обладнання, необхідних для правильного функціонування літаків та гелікоптерів.

Багато чого також залежить від місця, де розташовуватиметься ангар для літаків. Природні умови та кліматичне навантаження мають вирішальне значення. При цьому експлуатаційне навантаження має розраховуватися індивідуально для кожного об’єкта.

 

Переваги сталевих ангарів для літаків

Купити ангар для літака з металоконструкцій у багатьох ситуаціях є найвигіднішим і практичним рішенням. Подібні споруди можна спроєктувати з урахуванням будь-яких побажань замовника та звести у найкоротші терміни практично у будь-якій місцевості.

Серед їх переваг:

У разі військових ангарів або ангарів, у яких зберігаються літаки, що належать авіакомпаніям, габаритні розміри конструкції можуть бути змінені та індивідуально запроєктовані конструкторським відділом ТОВ «Каркас Груп».

НАВІЩО МАЛЮВАТИ В УЯВІ,
КОЛИ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ

Ангари для зерна

Склади промислові

Ангари для зерна Склади промислові