Будівництво свинарників і ферм для поросят - ТОВ "Каркас Груп"
Назад

Свинарники

+38(097) 226-00-00 Розрахувати проєкт

Будівельна компанія ТОВ «Каркас Груп» виконує будівництво свинарників із металоконструкцій за найдоступнішими цінами в Україні. Ми пропонуємо замовити проєктування та будівництво споруди з урахуванням потреб, запитів та побажань клієнта.

Будівництво свинарників для розведення племінних свиней та інших потреб свинарства виконується із сучасних та екологічних матеріалів. Наші будівлі відповідають найвищим вимогам безпеки та надійності, що гарантує сталий та постійний розвиток вашого бізнесу.

 

Особливості утримання

Сучасний свинарник під ключ забезпечує здоров’я тварин та ефективне їхнє розведення. При цьому будівництво тваринницьких будівель такого типу має забезпечувати:

Будівництво свинарників зазвичай передбачає зведення модульних конструкцій з можливістю розширення та подальшої модернізації.

У зв’язку з тим, що практично кожне тваринницьке господарство послідовно та стабільно розвивається та збільшує свої виробничі потужності у відповідь на зростаючі потреби ринку, йому необхідно забезпечити умови для швидкого та економічного розширення площі його тваринницьких приміщень.

Завдяки нашим інноваційним рішенням та оптимізованим процесам проєктування, виробництва, логістики та збирання купити свинарник є на сьогодні чудовою інвестицією, що дозволяє свинарям постійно конкурентоспроможно працювати на ринку та швидко розширюватися та розвиватися у міру зростання їх потреб.

 

Мікроклімат на свинофермі

Мікроклімат – найважливіший момент, на який слід звертати увагу під час будівництва свинарників. Він є сукупністю фізичних і хімічних властивостей повітря в приміщеннях, в яких живуть тварини.

Мікроклімат загалом впливає на правильне і природне функціонування організму тварини, його швидке зростання і репродуктивну здатність тощо.

Будівництво свинарників – це процес, до реалізації якого необхідно докласти безліч зусиль, адже до подібних будов завжди висуваються найвищі вимоги.

Будівництво свинарників вимагає забезпечення різних мікрокліматичних умов для тварин на певних фазах росту та розвитку.
Ретельне розуміння потреб тварин та його взаємовідносин із довкіллям має значення задля забезпечення їхнього благополуччя.

Будівництво свинарників має враховувати багато факторів: крім температури та вологості внутрішнього повітря на формування мікроклімату в приміщеннях для тварин впливають також освітлення та його тип, наявність шкідливих газових домішок у повітрі (аміак, метан, вуглекислий газ), якість та тип підстилки, запиленість повітря.

 

Антикорозійне оброблення металоконструкцій

Будівництво свинарників передбачає використання високоміцних та стійких до впливу корозії конструкцій. Величезне поголів’я тварин – це не тільки високий прибуток від продукції, а й необхідність вирішення проблем із видалення відходів життєдіяльності.

Навіть сучасні системи вентиляції не дозволяють на 100% гарантувати повне видалення вологи з повітря, тому будівництво свиноферм неможливо уявити без якісної антикорозійної обробки металоконструкцій.

 

Посібник з будівництва свинарника

Розведення свиней вважається одним із найбільш прибуткових напрямків в агробізнесі, завдяки стабільному попиту на якісну свинину. Успіх у цій справі багато визначає правильно побудований свинарник, оскільки здоров’я тварин, їх зростання і смак м’яса безпосередньо залежать від умов утримання.

Основні аспекти при виборі місця для будівництва:

Ретельне дотримання цих рекомендацій дозволить створити оптимальні умови для розведення свиней, підвищивши продуктивність та прибутковість тваринницького бізнесу.

НАВІЩО МАЛЮВАТИ В УЯВІ,
КОЛИ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ

Молочні ферми

Пташники

Молочні ферми Пташники