Відгуки клієнтів і партнерів щодо співпраці з ТОВ "Каркас Груп"
Назад

Відгуки про ТОВ "Каркас Груп"

+38(097) 226-00-00 Розрахувати проєкт

ФГ “Симеренківське”

Черкаська обл.

Ми дуже задоволені швидкістю виконання та якістю металоконструкцій для зведення навісу. Хочу відзначити професіоналізм менеджерів і високий рівень обслуговування.

03.05.2024 р


 

ПОСП “ХЛІБОРОБ”

Чернігівська обл., м.Ічня

Підприємство «Хлібороб» дякує ТОВ «Каркас Груп» за співпрацю та надання високоякісних послуг з будівництва молочної ферми. Спеціалістами були виконані наступні роботи:

 

 

За час співпраці команда «Каркас Груп» проявила себе надійним підрядником, задачею якого було створення високопродуктивної ферми.

 

Каркас проєктувався з урахуванням обладнання для утримання ВРХ. Постачальником стала компанія-партнер DeLaval.

24.12.2023 р


 

СГК “УЛАШАНІВСЬКИЙ”

Хмельницька обл., Славутський р-н

Звернувся до компанії з приводу вентиляції своїх складів, надіслав менеджеру фото. Мені зробили схему та прорахунок обладнання. Влаштувало, вніс мінімальну передплату, щоб почали виготовляти вентилятори. Паралельно за їх завданням придбав труби на каркас під вентилятори. За 2 тижні мені зателефонували і приїхали. Все встановили, зробили потрібні налаштування і одразу перевірили ефективність роботи. Був дійсно задоволений роботою та їх сервісом.

 

Але історія не закінчилась на цьому: так склалось, що через місяць після встановлення, не далеко від господарства прилетіла ворожа ракета та вибуховою хвилею пошкодило з однієї сторони фронтони складів.

 

Вентилятори, що були там встановлені, перестали працювати. Я знов звернувся у компанію, пояснив ситуацію, вони попросили трохи зачекатиь, бо велика завантаженість бригад. Приїхали десь за 3 тижні. Замінили дроти, перевірили все, підключили. Головне – безкоштовно, бо це входило у гарантію.

 

Наразі все працює, я дійсно вдячний за оперативність. З повагою, СГК “Улашанівський”

11.10.2023 р


 

ПСП “Перемога”

Кіровоградська обл.

З компанією познайомився вперше 3 роки тому, коли будували ангар під зерно. Зараз знов звернувся до них для будівництва навісу для техніки і не прогадав, бо їх досвід та професійність говорять самі за себе. Запропонували варіант обшиття цього навісу, щоб захистити техніку від погодних умов, а також тепер можна в тому навісі зберігати тимчасово продукцію з поля. Це приємно здивувало, що вони розуміють та пропонують варіанти для ефективного використання простору.

 

Про кожний етап будівництва мене повідомляли і оплати були лише після прийняття робіт. Тому вони – мої фаворити у будівництві.

07.10.2023 р.


 

ФГ “ЖУРАВУШКА”

Київська обл., Броварський р-н

Дуже довго шукали будівельників, провели навіть кілька зустрічей, потім випадково знайшли в інтернеті ТОВ «Каркас Груп». Спочатку нам все порахували детально. До речі, інженери змогли задіяти у проєкті мої труби та плити, що трохи заощадило коштів.

 

В цілому підхід до роботи сподобався та і виявилося, що в сусідньому селі вони вже будували і ми знали цього фермера.

 

За термінами вийшло трохи довше очікуваного, але не з їх вини, були невеликі затримки в доставці профнастилу. Бригадиру, Віктору, окрема вдячність.

14.08.2023 р.


 

ТОВ “ДЕДДЕНС АГРО”

Рівненська обл.

Компанія “ДЕДДЕНС АГРО”.

 

Мали досвід замовити у них зварювання комплекту ферм. Порахували нам швидко, надіслали передплату, але щось виготовлення затягнулось. Замість одного місяця, чекати прийшлось близько двох. Але отримали знижку за очікування.

26.07.2023 р.


 

ТЗОВ “ГОРОДИЩЕ”

Волинська обл, Луцький р-н

Від керівництва ТЗОВ «ГОРОДИЩЕ» висловлюємо подяку компанії “Каркас Груп” за реалізацію п’яти об’єктів загальною площею 7456м².

 

Дякуємо за високий професіоналізм та якісний підхід до роботи. Обумовлені терміни були дотримані та окрема подяка щодо допомоги в постановці об’єктів на облік.

 

Для наступних клієнтів хотілося б додати, що компанія бере на себе відповідальність за будь-які нюанси будівельного процесу. Вони проявляють індивідуальний підхід та проєктують нові конструкції для потреб кожного господарства окремо, щоб забезпечити легкість у подальшому використанні ангарів та ефективність зберігання продукції.

 

Бажаємо професійного зростання з ТОВ «Каркас Груп»

16.05.2023 р.


 

ТОВ “СТАРОБОГДАНІВСЬКЕ”

Запорізька обл., Вільнянский р-н

Дуже приємно працювати із цією компанією! Реалізували місткий зерносклад у 5184м², за всіма вимогами та побажаннями. По-перше, менеджери ТОВ “Каркас Груп” можуть дати відповіді на всі запитання та зорієнтувати по всіх напрямах будівництва. Фахівці інженерного відділу чітко виконують свою роботу, дають повний прорахунок майбутнього проекту на етапі узгодження або пропозиції. Надають повну 3D візуалізацію майбутнього проекту.

 

Зауважу що, не кожна компанія має змогу похвалитися таким відповідальним підходом до замовника! Після узгодження всіх моментів, робота почалася дуже швидко! Бригада – це просто майстри свого діла! Дуже відповідально робили свою роботу, ніяких нарікань. Без жодної затримки по часу, побудували все чітко за робочою документацією, не відхиляючись. І що немало важливо залишили чисту територію та гарне враження про себе! Загалом я дуже задоволений співпрацею з компанію, зробили все на максимальному рівні і за всіма державними вимогами.

21.03.2023 р.


 

ФГ “Зоря”

Дніпропетровська обл.

Компанія ТОВ “Каркас Груп” у період з серпня по жовтень 2022 року виконувала будівельні роботи з реконструкції ангару під зерно для компанії ФГ “Зоря”.

 

За час роботи компанія показала себе як надійний підрядник, який виконує договірні зобов’язання з гарною якістю робіт та у встановлені терміни. При виконанні особлива увага приділялася контролю і питанням охорони праці та техніці безпеки на об’єкті.

 

Відмінною рисою компанії є її гнучкість, мобільність у вирішенні технічних завдань, ініціатива та оперативність. Сучасні методи, що застосовуються компанією, виготовлення власних металоконструкцій, якість матеріалів, все це дає високу оцінку виконання роботи.

 

ТОВ “Каркас Груп” зарекомендувала себе як кваліфікованого партнера у галузі будівництва.

 

З повагою, Фермерське Господарство “Зоря”.

12.11.2022 р.


 

ФГ “Придніпровське”

Житомирська обл.

Звертаюся до ТОВ “Каркас Груп” вже вдруге. Перший раз замовляла у них невеликий зерносклад для зберігання добрив та картоплі. Дуже порадувало те, що склад вийшов місткий та вирішив багато проблем зі зберіганням зерна . Цього разу звернулася до них для влаштування бетонного покриття на прилеглій території.

 

Видно, що компанія дорожить власним ім’ям. Важливим проханням було, щоб підлогу зміцнили топінгом. І з цим команда впоралась на сто відсотків!

 

Вражена відношенням до клієнта, з повною віддачею та підтримкою на всіх етапах будівництва. Продовжуйте в тому ж напрямі! Бажаю успіхів!

28.10.2022 р.


 

ТОВ “ДЕСНА”

Сумська обл. Кролевелький р-н

Щиро дякуємо компанії ТОВ “Каркас Груп” за реалізацію проєкту! Побудували місткий автоматизований ангар під зерно. Зауважили всі моменти що до індивідуальних розмірів. Велика дяка інженерному підрозділу, дали змогу вивчити всі елементи конструкції та побачити склад у всій красі до початку будівництва за допомогою 3D-візуалізації. Виконали роботу чітко в обумовлені угодою терміни.

24.06.2022 р.


 

СТОВ “АГРОФІРМА “МАЯК”

Черкаська обл.

Після завершення будівництва, ангар в повному обсязі відповідав нашим очікуванням. Ми звикли насипати зерно майже до покрівлі, тому перший врожай показав, що місткість навіть більше, ніж було заявлено.

 

Уся співпраця, від проектування до виготовлення і фактичного будівництва, пройшла без перебоїв, все було, як у договорі зазначалось. Бригаді ми надали умови для проживання, працювали вони зі світанку і до пізньої ночі.

 

Ще думаю будемо співпрацювати, бо планів багато.

08.11.2021 р.


 

НАВІЩО МАЛЮВАТИ В УЯВІ,
КОЛИ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ

Реалізовані проєкти

Відео проєктів

Реалізовані проєкти Відео проєктів