Будівельна компанія ТОВ “Каркас Груп” пропонує професійні послуги у категорії “будівництво пташників”. У нас ви завжди можете замовити та купити птахоферми будь-якого типу та складності на основі металоконструкцій з сендвіч-панелей.
Ми виконуємо проєктування, виготовлення та монтаж птахоферм за найдоступнішими цінами в Україні. Наші пташники – це продумані конструкції, де птахи будуть захищені та зможуть безпечно рости в найкращих умовах.
Будівництво пташників, незалежно від виду птиці та її породи, а також цілей та завдань вирощування (виробництво пуху, м’яса, яєць), завжди краще довірити фахівцям. Це завдання вимагає розуміння унікальних процесів та складних умов птахівництва для забезпечення безперебійної роботи, безпечної та комфортної експлуатації об’єкта. Це саме те, що може запропонувати виробник ТОВ “Каркас Груп”.
Як виробник і підрядник будівель сільськогосподарського призначення з різних матеріалів, ми постійно оптимізуємо наші конструкції, щоб адаптувати їх до вимог вашої компанії, що динамічно розвивається.
Особливості утримання птахів різного виду можуть суттєво відрізнятися, що виражається як у підтримці певного температурного режиму та вологості, так і у правильному годуванні, регулярному прибиранні приміщень, забезпеченні умов вигулу тощо.
Будівництво пташників має виконуватися з урахуванням того, що для правильного розвитку різних порід потрібні відповідні умови.
Сучасні курники, в яких містяться кури – несучки або бройлери, це не тільки місце з доступом до води та корму, але й конструкція поверхні, що гарантує птахам певний комфорт.
Безумовно, ви можете купити готовий пташник, але намагаючись вирощувати в ньому «невідповідну» породу, слід бути готовим до незапланованих результатів. Технологія розведення будь-яких видів птахів передбачає забезпечення їм багатогодинного доступу до природного чи штучного висвітлення, що позитивно впливає на них.
Зовнішній вигляд пташника промислового та його конструкція узгоджуються з власниками, щоб вони повністю відповідали їхнім очікуванням. Наші розробки гарантують створення відповідних умов, що відповідають типу птиці.
У зв’язку з тим, що кури-несучки насамперед виробляють яйця, а бройлери – м’ясо, їх потреби різні. Однак завдяки використанню відповідних технологій ми можемо реалізувати сучасний пташник із сендвіч панелей, специфіка якого дозволить вирішити обидві ці проблеми.
Замовляючи пташник під ключ у нашій компанії, ви можете бути впевнені, що ми приділяємо особливу увагу організації та підтримці певного мікроклімату всередині. Мікроклімат – сукупність фізичних та хімічних властивостей повітря у приміщеннях, в яких мешкають птахи. Усі компоненти мікроклімату впливають на такі параметри, як:
Проєкти пташників можуть бути різними, але до подібних будов завжди висуваються найвищі вимоги.
Це відбувається через те, що молодняк найчастіше вирощується спільно з дорослими особинами в тому самому приміщенні.
З цієї та багатьох інших причин будівництво пташників вимагає забезпечення різних мікрокліматичних умов для птахів на певних фазах зростання та розвитку. Мікроклімат у приміщенні залежить від технологічних та технічних умов будівлі, а також від способу її експлуатації.
Можна дійти невтішного висновку, що людина також формує біокліматичні чинники, які найчастіше несправедливо ігноруються. Ретельне розуміння потреб птахів та його взаємин із довкіллям має важливе значення для забезпечення їхнього благополуччя.
Основними параметрами, що характеризують мікроклімат у закритих промислових приміщеннях, таких як каркасний пташник, наприклад, є дві фізичні величини:
Визначити зміну цих величин у часі можна лише розглядаючи племінне приміщення як відкриту термодинамічну систему, обмежену внутрішніми поверхнями перегородок, якими відбувається специфічний потік тепла і вологи.
Важливим елементом системи є тварини, що виділяють тепло, вологу та газоподібні домішки. Ця система навмисно модифікується користувачем шляхом активної дії ззовні. Це може бути, наприклад, додаткове підведення тепла (опалення), регулювання витрати повітря та вологи (вентиляція), відведення надлишкового тепла (охолодження).
Перед початком будівництва курячої ферми важливо визначити її загальну площу та забезпечити достатній простір для вашої птиці. Це включає вибір типу вирощування – підлогового, кліткового, вигульного або комбінованого, а також розрахунок поголів’я та призначення птиці – чи це несучки, чи м’ясні породи.
Для правильного вибору місця ми рекомендуємо керуватися деякими правилами:
Овочесховища
Свинарники