ТОВ «Каркас Груп» пропонує повний спектр послуг у сфері проєктування та будівництва «під ключ» корівників.
Наша команда займається розробкою проєктів молочних ферм, враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта. Від малих металічних навісів для корів/телят до великих молочних комплексів – реалізуємо проєкти з будівництва корівників будь-якого рівня складності з обов’язковою гарантією на весь спектр проведених робіт.
Ширина
36 м
Довжина
102 м
Висота
14 м
Ухил скату
22 °
Кількість поголів'я ВРХ
350 голів
Світлоаераційний коньок
Вентиляційні шахти
Вентиляційні штори
Ширина
30 м
Довжина
120 м
Висота
10 м
Ухил
22 °
Кількість поголів'я ВРХ
400 голів
Світлоаераційний коньок
Вентиляційні штори
Ширина
33 м
Довжина
78 м
Висота
11 м
Ухил скату
22 °
Кількість поголів'я ВРХ
280 голів
Світлоаераційний коньок
Вентиляційні штори
Ширина
33 м
Довжина
90 м
Висота
11 м
Ухил скату
22 °
Кількість поголів'я ВРХ
320 голів
Світлоаераційний коньок
Вентиляційні штори
Ширина
18 м
Довжина
96 м
Висота
8 м
Ухил скату
22 °
Кількість поголів'я ВРХ
150 голів
Світлоаераційний коньок
Як виробник металоконструкцій, ми розуміємо, що кожен проєкт унікальний. Тому пропонуємо індивідуальний підхід до будь-якого замовлення, починаючи з детального аналізу ваших потреб та цілей. Проєктний відділ ТОВ «Каркас Груп» готовий розробити проєкти корівників, які відповідають сучасним стандартам високоефективного утримання худоби та забезпеченню комфорту для тварин.
Наша команда спеціалізується як на будівництві невеликих телятників, так і на створенні великих комплексів безприв’язного утримання з приточно-витяжною вентиляцією та іншим супутнім оснащенням.
Реалізуючи проєкт будівництва корівника, ми використовуємо матеріали з антикорозійним покриттям та технології, що гарантують довговічність та надійність будівель. Команда готова оперативно виїхати на будь-який об’єкт в межах країни, пропонуючи при цьому комплексний формат взаємодії, що робить будівництво корівників ще більш вигідним та комфортним для кожного партнера.
Пропонуючи замовникам весь спектр послуг з виготовлення телятників та молочних ферм, ми надаємо оптимальні ціни від металобаз на матеріали, або використовуємо матеріал замовника, у випадку відповідності вимогам технічного завдання. При цьому кінцева вартість будівництва корівника може відрізнятися в залежності від наступних факторів:
ТОВ «Каркас Груп» пропонує надійні та ефективні рішення для вашого агробізнесу. Нам ви можете довірити проєктування та будівництво корівників із металоконструкцій, гарантовано отримуючи при цьому сучасний високопродуктивний об’єкт, який повністю відповідає усім галузевим стандартам і нормативам.
Пропонуємо до вашої уваги покрокове керівництво, яке описує як організувати тваринницьку ферму.
Крок 1. Оцінка необхідної площі землі
Важливо відразу точно визначити, скільки і яких тварин ви хочете розводити, оскільки від цього залежить необхідний розмір ділянки. Корови, яких планується тримати на вільному вигулі, потребують у середньому близько 8,5 м² на голову. Для свинарника, призначеного для відгодівлі 100-300 свиней, знадобиться близько 3 м² з розрахунку на 1 тварину. Якщо свинарник розрахований більш ніж на 1000 свиней, рекомендується виділити 1,75 м² на кожну з них. Для утримання овець площа на одну матку має бути до 2,4 м².
Крок 2. Процедура отримання дозволів на будівництво
Почніть із розробки проекту, який має повністю відповідати всім будівельним стандартам на державному рівні. За його підготовку відповідають сертифіковані фахівці, які також допоможуть визначити клас наслідків будівництва:
Виходячи з класу наслідків буде визначено подальшу процедуру: для об’єктів СС1 достатньо повідомлення про початок будівництва, для СС2 та СС3 потрібно отримання додаткового дозволу з проведенням оцінки впливу на навколишнє середовище відповідно до законодавчих норм (вимог).
Процедура оцінювання є обов’язковою для таких галузей:
Відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», аналіз впливу здійснюється кваліфікованими організаціями. Це можуть бути приватні консультаційні агенції, наукові установи або екологічні компанії, які мають необхідні ліцензії та сертифікати.
Результати оцінювання впливу мають бути затверджені Міністерством екології та природних ресурсів з наступним обов’язковим внесенням до Єдиного реєстру оцінок впливу на довкілля.
Формуючи проектну документацію також варто врахувати мінімально допустимі розміри санітарно-захисних зон. Вони забезпечують безпечну відстань між фермерськими господарствами та житловими об’єктами, причому їх довжина безпосередньо залежить від кількості тварин, що містяться:
Необхідно заздалегідь подбати про системи водопостачання, водовідведення та електропостачання, а також про установки для утилізації та переробки побічних продуктів тваринництва. У комплексі це дозволить забезпечити ефективне та безпечне функціонування фермерського господарства.
Крок 3. Запуск об’єкта в експлуатацію
Перед тим, як запустити ферму, слід оформити всі юридичні аспекти. Цей етап передбачає отримання декларації чи сертифіката на завершення будівництва та введення об’єкта в експлуатацію. Процедуру можна здійснити через держпортал «Дія» або звернувшись до органів державного архітектурно-будівельного контролю, де вам також нададуть техпаспорти на необхідні об’єкти.
Крок 4. Придбання обладнання
Підбір обладнання здійснюється виходячи з реальних потреб на об’єкті та видів тварин, що там містяться. Важливо також врахувати всі вимоги догляду (змісту) обраного виду, забезпечивши йому необхідний комфорт.
Крок 5. Закупівля тварин
При покупці тварин слід суворо дотримуватися всіх карантинних норм. Це запобігає можливому поширенню хвороб і забезпечить їх вільну адаптацію до нових умов утримання.
Крок 6. Реєстрація виробничих потужностей
Кожен підприємець має зареєструвати свої виробничі потужності. Зробити це можна також через портал «Дія» (послуга надається за сприяння Державної служби статистики).
Крок 7. Отримання дозволів на переробні потужності
Якщо на фермі передбачені переробні потужності або бійня, додатково потрібно отримати операційний дозвіл на право виробництва харчових продуктів. Це важливий юридичний аспект, що дозволяє гарантувати відповідність усіх процесів санітарним та екологічним нормам.
Кожен із цих етапів вимагає уважного підходу та суворого дотримання всіх законодавчих вимог. Тільки так, зрештою, можна гарантувати успішне функціонування фермерського господарства у рамках актуальної законодавчої бази.
Склади промислові
Навіси