На перший погляд, ідея бути коровою на фермі може здатися незвичною. Проте, захопливий світ фермерства може привести до безлічі неймовірних переваг, особливо якщо мова йде про ферму на господарстві «Хлібороб», збудовану будівельною компанією ТОВ «Каркас Груп».
Ось кілька причин, чому життя корови на цій фермі може бути дивовижним досвідом:
Одним з найважливіших аспектів, та першою причиною бути коровою в новому корівнику, є його планування, безприв`язне утримання поголів’я, спрямоване на максимальне забезпечення комфорту для тварин та отримання максимальних надоїв (для господарства).
Загальна ширина побудованої ферми складає 36 м, із яких 5 м виокремлено під кормовий стіл. Завдяки правильному розташуванню кормового столу та оптимальному розміщенню внутрішніх колон, тваринам надано більше простору для вільного руху та забезпечено комфортний доступ до їжі та води.
“В нашому корівнику ми розмістили 350 голів: для кожної тварини відведено по 8 м² загальної площі, трошки менше ніж мінімальний показник житлової площі для людини…”, – розповідає з посмішкою зоотехнік.
Друга причина – це сучасна система освітлення, що позитивно впливає на фізичний та психологічний стан худоби, яка включає в себе:
світлові вікна, розташовані у фронтонах приміщення;
світлоаераційний коньок на всю довжину покрівлі;
світодіодні лампи, для додаткового освітлення, та на випадок похмурої погоди та темної пори.
Крім того, корівник оснащений комплексною вентиляцією, яка включає в себе:
вентиляційні штори, що допомагають зберігати тепло та уникнути протягів у корівнику;
вентиляційні шахти на покрівлі, для відведення парів аміаку та стабілізації вологості всередині;
ухил скату покрівлі складає 22°, що є обов`язковим для правильного вентилювання.
Це і є третя причина бути коровою саме на фермі ТОВ «Хлібороб».
Четвертою причиною стає сучасне обладнання від компанії DeLaval.
На фермі для утримання ВРХ автоматизовані всі процеси доїння та кормороздачі, такі як:
роботи-дояри: доярки більше не потрібні, доїння відбувається автоматично і тільки тоді, коли цього хоче сама тварина. З використанням роботів-доярів надої збільшуються щонайменше на 5 %;
реалізована система промивання обладнання. Ідеальна чистота та стерильність;
обладнання для годування худоби. Враховуються індивідуальні надої кожної корови і тварини отримують рівно стільки їжі, скільки їм потрібно;
система гноєвідведення. У корівнику завжди сухо, та немає неприємного запаху;
бункери охолодження молока.
Коровам завжди тепло взимку та прохолодно влітку, за рахунок сендвіч-панелей, використаних на покрівлі корівника. А для захисту корівника від корозії, металоконструкції містять двошарове антикорозійне покриття. Система покриттів металоконструкцій складається з цинко-фосфадного грунту, епоксідної та поліуретанової емалі, що надійно захищає каркас від впливів агресивного середовища. І це ще одна, з безлічі інших, причин бути коровою, на фермі ТОВ «Хлібороб».
Завдяки цим інноваційним рішенням, наш корівник не просто забезпечує оптимальні умови для тварин, але й підвищує продуктивність господарства та забезпечує стабільність у виробництві молока…», – розповідає Микола Копил, директор господарства.
Ця новина – тільки початок захопливого шляху для ферми ТОВ «Хлібороб». Інноваційний корівник – це лише один із кроків на шляху до досягнення ще більших висот у сільському господарстві.
А з будівництвом таких ферм для худоби вам допоможе будівельна компанія ТОВ «Каркас Груп», яка є безумовним лідером на ринку сільськогосподарського будівництва.
Варто додати, що на момент публікації матеріалу, компанія вже активно реалізує другий проєкт для замовника – комплекс навісів для утримання телят. Будівництво планується завершити до кінця 2024 року.
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Our Spring Sale Has Started
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Партнерство
Будівельна компанія ТОВ "Каркас Груп" стрімко нарощує власні виробничі потужності та є лідером капітального будівництва об'єктів сільськогосподарського та виробничого призначення.
Компанія розширює коло надійних партнерів і запрошує до співпраці контрагентів агробізнесу та промисловості для розвитку цих напрямів на всій території України
Проєктування та будівництво корівників або інших споруд для вирощування та утримання тварин, а також отримання продуктів тваринного походження регулюється Державними будівельними нормами.
Для молочних та м’ясних ферм ТОВ “Каркас Груп” розробляє проєкт, який враховуватиме розміри загонів для утримання тварини, температуру всередині приміщення, вентиляцію.
Особливу увагу приділяємо системі збирання продуктів життєдіяльності тварин. Проєктування включає будівництво спеціальних систем каналізації та водопроводу, щоб утримувати тварин у чистоті. Це зменшує ризики захворюваності тварин, а догляд за ВРХ стане більш простим для обслуговуючого персоналу.
Наш технолог з тваринництва спільно з проєктно-конструкторським відділом розробляє оптимальну модель функціонування ферми: схему переміщення худоби, догляду за нею, отримання продукції.
Проєктування включає розробку споруд основного призначення, обслуговуючі споруди, вигульні майданчики та будинки ветеринарного призначення та налагодження між ними процесів водопостачання, каналізації, електропостачання.
Проектування та будівництво промислових будівель передбачає складання проєктно-кошторисної документації, планів приміщення, оцінки впливу на навколишнє середовище, розроблення обмежень для споруд.
Залежно від виду діяльності, для будівель визначатиметься клас загрози. Для небезпечних об’єктів вимоги будуть вищими. Також вищою буде і ціна промислового проєктування. Так, для виробничих споруд необхідно визначити рівень загрози: якщо використовуються горючі речовини, хімікати і низка певних речовин, то будівництво можливе тільки на певній відстані від житлових будинків, полів, водойм.
Для споруд, які займаються виготовленням побутової хімії, проєкт має передбачити систему фільтрації води та повітря, має враховувати рівень викиду газів і кількість небезпечних речовин.
Також виробництва, м’ясокомбінати, птахофабрики, рибні господарства, можуть нести підвищену біологічну загрозу. У місцях, де є ризики спалахів небезпечних захворювань тварин, потрібно передбачити систему безпеки та запобігання інфекціям. Створюється проєкт розділення тварин. Також потрібен проєкт систем для обробки та зберігання продукції тваринного походження.
Тому проєктуванням промислових об’єктів у ТОВ “Каркас Груп” займаються лише досвідчені фахівці.
За проєктом розпочинають виготовлення будівельних металоконструкцій. Тому, при плануванні дуже важливо враховувати масу нюансів. Конструктор, починаючи проєктування металоконструкцій, повинен розуміти такі технічні характеристики:
корисне навантаження на каркас будівель;
точні технологічні навантаження;
тиск на фундамент;
склад перекриття;
марки сталі, види металопрокату та іншу технічну інформацію.
Точна розробка дозволяє зменшити загальну вартість металоконструкції.
Проєктування металоконструкцій від “Каркас Груп” завжди складається із робочої документації, куди входять креслення марок КМ та КМД, та враховані: призначення будівель, кліматичні умови у регіоні, де планується проведення будівельних робіт, геологія та інші показники території.
Незалежно від того, яким буде склад проєкту для складських будівель та ангарів, процес планування передбачає певні етапи:
Передпроєктна стадія. Тут розробляються ескізи складу, проводять попередні розрахунки металоконструкцій, обговорюється загальна інформація;
Проєктна стадія. Проводяться всі основні розрахунки, складаються схеми, проводиться планування приміщень складу із зазначенням їх розмірів;
Стадія експертизи. Це перевірка проєкту на його відповідність державним нормам та вимогам, затвердження можливості розпочати будівництво складу чи ангару за ним;
Стадія створення робочої документації. Це більш детальне планування, у результаті якого розробляються схеми, які надалі передаються на завод з виготовлення металоконструкцій
До складу документації входять такі компоненти, як архітектурні, конструктивні, планувальні рішення, проєктування інженерних мереж, розміщення обладнання на складі, кошторис та інші дані складського комплексу.