Зерноочисні комплекси для первинної обробки продукції
Для очищення зерна використовують або окремі машини, або у складі поточних технологічних ліній.
Поточні лінії поділяють на:
- зерноочисні агрегати вороху (ЗАВ), які використовують переважно в південних областях, де на післязбиральну обробку надходить зернова маса вологістю до 16 %;
- зерноочисно-сушильні комплекси (КЗС) — у господарствах лісостепової та поліської зон;
Для обробки насінного зерна комплекси ЗАВ і КЗС додатково обладнують насіннєочисними приставками СП-5, СП-10, СП-20.
Агрегати для очищення вороху призначені для доведення зерна до базисних норм за один пропуск і забезпечують приймання, очищення, відвантаження та зберігання зерна вологістю не вище 16 %.
Поточні лінії є універсальними. Основні машини та обладнання в комплексах уніфіковані, узгоджені між собою за продуктивністю та працюють автоматизовано.
Продуктивність зерноочисних агрегатів - до 200т/год
На всі зерноочисні комплекси поширюється гарантія з сервісним обслуговуванням на весь термін використання.
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Our Spring Sale Has Started
You can see how this popup was set up in our step-by-step guide: https://wppopupmaker.com/guides/auto-opening-announcement-popups/
Партнерство
Будівельна компанія ТОВ "Каркас Груп" стрімко нарощує власні виробничі потужності та є лідером капітального будівництва об'єктів сільськогосподарського та виробничого призначення.
Компанія розширює коло надійних партнерів і запрошує до співпраці контрагентів агробізнесу та промисловості для розвитку цих напрямів на всій території України
Проєктування та будівництво корівників або інших споруд для вирощування та утримання тварин, а також отримання продуктів тваринного походження регулюється Державними будівельними нормами.
Для молочних та м’ясних ферм ТОВ “Каркас Груп” розробляє проєкт, який враховуватиме розміри загонів для утримання тварини, температуру всередині приміщення, вентиляцію.
Особливу увагу приділяємо системі збирання продуктів життєдіяльності тварин. Проєктування включає будівництво спеціальних систем каналізації та водопроводу, щоб утримувати тварин у чистоті. Це зменшує ризики захворюваності тварин, а догляд за ВРХ стане більш простим для обслуговуючого персоналу.
Наш технолог з тваринництва спільно з проєктно-конструкторським відділом розробляє оптимальну модель функціонування ферми: схему переміщення худоби, догляду за нею, отримання продукції.
Проєктування включає розробку споруд основного призначення, обслуговуючі споруди, вигульні майданчики та будинки ветеринарного призначення та налагодження між ними процесів водопостачання, каналізації, електропостачання.
Проектування та будівництво промислових будівель передбачає складання проєктно-кошторисної документації, планів приміщення, оцінки впливу на навколишнє середовище, розроблення обмежень для споруд.
Залежно від виду діяльності, для будівель визначатиметься клас загрози. Для небезпечних об’єктів вимоги будуть вищими. Також вищою буде і ціна промислового проєктування. Так, для виробничих споруд необхідно визначити рівень загрози: якщо використовуються горючі речовини, хімікати і низка певних речовин, то будівництво можливе тільки на певній відстані від житлових будинків, полів, водойм.
Для споруд, які займаються виготовленням побутової хімії, проєкт має передбачити систему фільтрації води та повітря, має враховувати рівень викиду газів і кількість небезпечних речовин.
Також виробництва, м’ясокомбінати, птахофабрики, рибні господарства, можуть нести підвищену біологічну загрозу. У місцях, де є ризики спалахів небезпечних захворювань тварин, потрібно передбачити систему безпеки та запобігання інфекціям. Створюється проєкт розділення тварин. Також потрібен проєкт систем для обробки та зберігання продукції тваринного походження.
Тому проєктуванням промислових об’єктів у ТОВ “Каркас Груп” займаються лише досвідчені фахівці.
За проєктом розпочинають виготовлення будівельних металоконструкцій. Тому, при плануванні дуже важливо враховувати масу нюансів. Конструктор, починаючи проєктування металоконструкцій, повинен розуміти такі технічні характеристики:
корисне навантаження на каркас будівель;
точні технологічні навантаження;
тиск на фундамент;
склад перекриття;
марки сталі, види металопрокату та іншу технічну інформацію.
Точна розробка дозволяє зменшити загальну вартість металоконструкції.
Проєктування металоконструкцій від “Каркас Груп” завжди складається із робочої документації, куди входять креслення марок КМ та КМД, та враховані: призначення будівель, кліматичні умови у регіоні, де планується проведення будівельних робіт, геологія та інші показники території.
Незалежно від того, яким буде склад проєкту для складських будівель та ангарів, процес планування передбачає певні етапи:
Передпроєктна стадія. Тут розробляються ескізи складу, проводять попередні розрахунки металоконструкцій, обговорюється загальна інформація;
Проєктна стадія. Проводяться всі основні розрахунки, складаються схеми, проводиться планування приміщень складу із зазначенням їх розмірів;
Стадія експертизи. Це перевірка проєкту на його відповідність державним нормам та вимогам, затвердження можливості розпочати будівництво складу чи ангару за ним;
Стадія створення робочої документації. Це більш детальне планування, у результаті якого розробляються схеми, які надалі передаються на завод з виготовлення металоконструкцій
До складу документації входять такі компоненти, як архітектурні, конструктивні, планувальні рішення, проєктування інженерних мереж, розміщення обладнання на складі, кошторис та інші дані складського комплексу.