Назад

«Каркас Груп» одночасно реалізує 15 нових проєктів зі зберігання агропродукції

Компанія «Каркас Груп», яка спеціалізується на комплексному будівництві приміщень сільськогосподарського та виробничого призначення, дедалі більше стає популярною серед українських агровиробників.

 

Згідно із даними опитування, яке проводили у компанії, щонайменше 80% фермерських господарств в Україні хоча би раз чули про «Каркас Груп», а з кожним роком все більше агровиробників замовляють у компанії складські приміщення для зберігання продукції.

 

Зокрема, зараз одночасно реалізуються 15 нових проєктів: від овочесховищ та ангарів для зерна для невеликих агропідприємств до потужних морських терміналів.

 

«Ми – завод-виробник, наші споруди відрізняються надійністю, довговічністю та міцністю», – розповів  АgroТimes операційний директор ТОВ «Каркас Груп» Артем Лащенко.

 

photo_2024-05-07_11-24-40-scaled «Каркас Груп» одночасно реалізує 15 нових проєктів зі зберігання агропродукції

 

Це підтверджують й клієнти компанії: вони переконані у тому, що український завод виробляє продукцію європейської якості. Експлуатація споруд від «Каркас Груп» доводить: кожен зварний шов, кожне бовтове з’єднання слугуватиме десятиріччями.

 

«Каркас Груп» має власний проєктно-інженерний відділ, який розробляє індивідуальні конструкції, розраховані під снігове та вітрове навантаження прийняте згідно з нормативними документами кожного населеного пункту України.

 

Стадії виробництва включають:

  • вхідний контроль матеріалу;
  • підготовка, слюсарні роботи та зварювання конструкції;
  • фарбування продукції у малярному цеху;
  • вихідний контроль виготовлення металоконструкцій.

 

Для фарбування конструкцій використовуються виключно європейська сировина. Шар системи покриттів становить не менше 150 мкм.

 

Готова продукція компонується партіями, комплектується необхідними елементами монтажних з’єднань та відвантажується на автотранспорт, що доставляє металоконструкції на об’єкт.

 

Редакція порталу https://agrotimes.ua/

ТОВ «Каркас Груп» змінює підхід до питання про будівництво тваринницького комплекса

У сучасному аграрному секторі важливу роль відіграють правильні умови утримання тварин. Саме на цьому спеціалізується ТОВ «Каркас Груп» – компанія, яка впевнено задає стандарти у будівництві тваринницьких комплексів, зокрема корівників і телятників.

 


 

Ця компанія відома своїм прагненням до якості та інновацій. За рахунок власного заводу з виробництва металоконструкцій, вони контролюють кожен етап реалізації, що гарантує довговічність конструкції. Щороку ТОВ «Каркас Груп» реалізує понад 100 000 м² площ у різних регіонах України.

 

Що робить їх лідерами ринку?

Ключові переваги компанії включають:

  • 15 висококваліфікованих будівельних бригад, здатних працювати з проєктами будь-якої складності.
  • Широка географія реалізації проектів. Роботи виконуються по всій території України, що підтверджує репутацію надійного партнера.
  • Орієнтація на замовника. Кожен проєкт адаптований до конкретних потреб клієнта, враховуючи специфіку господарства.

 

Як це впливає на фермерів?

Будівництво від ТОВ «Каркас Груп» означає, що клієнт отримує повністю готовий до експлуатації комплекс. Усі будівлі правильно розділені на зони для годівлі, відпочинку і вигулу худоби, що забезпечує комфорт для тварин та оптимізацію роботи працівників.

 

photo_2024-11-20_19-42-30-2-scaled ТОВ «Каркас Груп» змінює підхід до питання про будівництво тваринницького комплекса

 

«Це не просто ферма, це інструмент, який працює на наш успіх. Автоматизація та продумана інфраструктура значно полегшили нашу роботу», — розповідає один із клієнтів компанії.

 

Редакція порталу https://agronews.ua/

Інноваційне рішення для ефективного зберігання продукції: система «Розумний ангар»

Не є таємницею, що чим кращі умови у складі, тим довше і якісніше можна зберігати зерно, щоб дочекатись найкращої ціни на продукцію.

 

Ключовим завданням стає створення відповідних умов та розв’язання проблеми з появою надмірної вологи у складі та утворення конденсату на холодній покрівлі.

 

Здавалось би, що може загрожувати? Але практика українського фермера демонструє, що конденсат, який капає на зерно, псує верхні шари насипу, а це щонайменше 5 % непридатної до реалізації продукції.

 

Без достатнього повітрообміну та за відсутності свіжого повітря зерно, в прямому сенсі, пріє та стає середовищем для розмноження комах.

 

Інший фактор, який також потрібно враховувати – це шкідливі умови для праці персоналу під час перевантаження продукції.

 

Зерновий пил змушує в середині складу працювати у респіраторах і окулярах, та окрім цього має небезпечну властивість – миттєво займатись навіть від маленької іскри. Тому потрібно максимально убезпечити людей та зібраний врожай.

 

Сучасні технології автоматизації ангарів вже вийшли на новий рівень і пропонують рішення – це система «Розумний ангар».

 

Комплексне рішення є власною розробкою компанії «Каркас Груп» для дистанційного керування складським обладнанням і процесами.

 

Система працює через спеціальний застосунок у смартфоні, надаючи можливість повноцінного моніторингу та створення ідеальних умов для зберігання врожаю. Користувач віддалено може контролювати рівень вологості та температури у складі, що є надзвичайно важливим для зберігання зернових культур або іншої чутливої до умов продукції.

 

Автоматичне керування обладнанням запобігає утворенню конденсату на покрівлі та відводить зерновий пил під час перевалки зерна.

 

Функція сповіщення допомагає уникнути можливих аварійних ситуацій та поламок: у разі несправності система блокує механізми та інформує користувача про проблему. Якщо, наприклад, виникає помилка в роботі вентиляційної системи, додаток сповіщає про це усіх, хто має доступ до керування.

 

Система «Розумний ангар» є надійним рішенням для господарств, які прагнуть забезпечити якісне зберігання врожаю та полегшити технологічні процеси у складі.

 

Редакція порталу https://agrotimes.ua/

«Каркас Груп» долучився до будівництва морського термінала

Будівельна компанія «Каркас Груп» ввела в експлуатацію першу чергу комплексу ангарів для потреб стивідорної компанії-замовника.

 

Споруда унікальна своїми інженерними рішеннями, а саме однопрольотною конструкцією завширшки 36 м, яка враховує технічні параметри та максимальну продуктивність вмонтованого у ферму транспортера (а це 300 т продукції щогодини).

 

photo_2024-10-24_13-40-30 «Каркас Груп» долучився до будівництва морського термінала

Перший з ангарів має довжину 100 м і здатний накопичувати до 17 тис. т пшениці. До речі, загальні габарити комплексу споруд становитимуть 36х468 м, а максимальний обсяг зберігання (навалом) буде досягатися завдяки змонтованій опорній стіні заввишки 6 м.

 

Ангар передбачає приймання вантажів з залізниці або авто та автоматизоване відвантаження на судно.

 

У компанії поділились, що керування всім обладнанням та моніторинг даних реалізовано у смартфоні. Розробка «Розумний дім», в прямому сенсі, трансформувалась у «Розумний ангар».

 

«Наша компанія має багаторічний досвід у створенні таких конструкцій і вчергове стала забудовником морських портів України», – зазначив Микита Садовий, директор компанії ТОВ «Каркас Груп».

 

Завершення будівництва всього комплексу планується у III кварталі 2025 року. Його спроможність одночасної перевалки насипної продукції становитиме понад 80 тис. т.

 

Редакція порталу https://agrotimes.ua/

Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

Попри великий урожай зерна Волинь має власні резерви для його зберігання. У 2024 році планують зібрати на 10% більше зернових та зернобобових. Тому фермери активно вкладають гроші у нові потужності для зберігання, щоб спокійно дочекатись кращих цін.

 

«Ми прийшли працювати на ці родючі землі не на один рік, тому стратегічно поставилися до відбору людей та сучасної техніки. Я не шкодую вкладати кошти в розвиток, щоб досягнути високих врожаїв», – поділився з виданням agronews.ua Анатолій Олександрович Никонюк, директор ТЗОВ «Городище».

 

Анатолій Олександрович відомий на Волині тим, що створив на господарстві цілий комплекс з п’яти унікальних ангарів для зберігання зерна. А перевагу надав компанії з багаторічним досвідом, а саме –  «Каркас Груп».

 

«Будівельна компанія вже майже 10 років на агро ринку України та готова виконати будь-який індивідуальний проєкт, а наша співпраця з Анатолієм Олександровичем розпочалася з виявлення реальних потреб, вивчення середнього рівня врожайності, парку техніки, місцевості під забудову…» – каже Микита Садовий, генеральний директор ТОВ «Каркас Груп».

 

IMG_6868-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

Садовий Микита Юрійович, директор ТОВ «Каркас Груп»

 

Перша черга будівництва мала задовольнити потребу у ангарі, індивідуальної, Г-образної форми та показала компетентність та досвід підрядника.

 

Склад шириною 16м та загальною довжиною 100м має підпірну залізобетонну стіну, та наразі зберігає 5000 т продукції. Велика кількість воріт обумовлена тим, що влітку приміщення використовується для зберігання врожаю, а взимку – техніки.

 

photo_2022-09-20_12-28-12-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

photo_2022-09-20_12-28-46-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

 

Перевагою компанії ТОВ «Каркас Груп» у напрямку будівництва стала її гнучкість до потреби клієнта з урахуванням усіх «підводних каменів» при реалізації проєкту – відмічає видання agronews.ua.

 

Друга черга будівництва передбачила створення ангару, який здатен зберігати з поля щонайменше 6000 т кукурудзи.

 

Так народився проєкт ангару площею 1800м² (з габаритними розмірами 30м у ширину та 60м у довжину).

 

Це приміщення стало унікальним для Анатолія Олександровича за рахунок виготовлення ферм, які мають запас міцності під використання у конструкціях, де відсутні додаткові центральні колони, а утворений вільний простір суттєво полегшує маневрування єврофур-самоскидів.

 

photo_2023-09-04_16-37-58-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

photo_2023-09-04_16-38-29-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

 

Досягти бажаної місткості компанії-забудовнику вдалось завдяки опорній стіні для насипу висотою 3,5м.

 

До речі, розглянути цей проєкт на 360° можна за посиланням:
https://zskua.com/3dtour/index1.html

Склад був введений в експлуатацію та поставлений на баланс у 2022 році.

 

Наступним кроком для ТЗОВ «ГОРОДИЩЕ» стало будівництво ангару, де організовано автоматичну примусову вентиляцію для запобігання псуванню верхніх шарів зерна від надмірної вологості.

 

Ангар має такі розміри:

  • 18м – ширина;
  • 84м – довжина;
  • 10м – корисна висота

 

Цей ангар отримав два витяжних осьових вентилятори, які були підключені до єдиного блоку управління та керуються однією людиною.

 

photo_2023-09-04_16-36-11-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

photo_2023-09-04_16-36-50-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

 

Серед переваг власного вентиляційного обладнання «Каркас Груп» можна виокремити:

  • корпус вентиляційних решіток та промислових вентиляторів виконаний із оцінкованої сталі ZN275 (а лопасті вентилятора – із нержавіючої сталі AISI 321);
  • продуктивність осьових вентиляторів – 42 000 м3/год;
  • вентилятори обладнані сервоприводом для примусового відкриття жалюзі;
  • запуск системи вентиляції дистанційний зі смартфона або автоматичний (за рахунок роботи датчика вологості).

 

«За ці роки нам вдалося здобути повагу та довіру у суспільстві, а також знайти надійних партнерів, які пізнаються у різних ситуаціях», – додає Анатолій Олександрович.

 

Компанія «Каркас Груп» запроєктувала для господарства ще один індивідуальний на сьогодні проєкт.

 

Четвертий склад має не тільки ширину прольоту 40м, а й особливий відсутністю центральних колон.

 

У складі передбачено комплексну автоматичну вентиляцію. Вона включає агропромислові витяжні вентилятори та автоматичні вентиляційні решітки для притоку свіжого повітря. Додаткова постійна циркуляція повітря під покрівлею досягається також за рахунок вентиляційних вікон на всю довжину приміщення. Невід’ємною частиною побудови зерносховища стала підпірна стіна висотою 4 м , яка розрахована для насипу пшениці, кукурудзи, ріпаку та ін.

 

photo_2023-09-04_16-42-41-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

photo_2023-09-04_16-43-35-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

 

Фінальним етапом замовлення стала майстерня для ремонту техніки, оскільки саме техніка заробляє гроші та збирає врожай. Як то кажуть: «Техніку потрібно берегти».

 

Будівництво майстерні площею 864м²  передбачило влаштування світлових вікон у фронтонах приміщення, створення оглядової ями та монтаж бетонної шліфованої підлоги (а для додаткового зміцнення основи використано було топінг).

 

photo_2023-09-04_16-33-46-scaled Чому фермери Волині обирають тільки одного підрядника на будівництво ангарів для зерна

 

Так і народилось невеличке містечко з сучасних зерносховищ всередині могутнього господарства ТЗОВ «ГОРОДИЩЕ». Поспілкувавшись детально з директором, видання дізналось, що підрядник не тільки виконав всі роботи, але і супроводив господарство під час узаконення всіх споруд.

 

Редакція порталу https://agronews.ua/